Pokud jste v předpisu SIPO nenašli zálohu na elektřinu, nebo je tato záloha nižší než obvykle, je to tím, že jsme Vám do záloh zohlednili příspěvek státu na energie tzv. úsporný tarif a odpuštění poplatku za podporované zdroje energie (POZE). Více informací v textu níže

 


Nechcete už platit téměř 20 Kč/kWh za elektřinu nedůvěryhodným dodavatelům?

Přejděte k nám a vyhněte se tak spotovým cenám.

Jsme připraveni se rychle postarat o ty, kteří mají spotový tarif, se kterým se mohou dostat i na cenu silové elektřiny 19,7 Kč/kWh bez DPH. Spotové ceny se odvíjí od cen aktuálně obchodovaných na burze a ty jsou nyní mimořádně vysoké. Řešením je co nejrychleji přejít na tarif s cenou, která je výrazně nižší, než jsou ceny na spotovém trhu.

Naše nabídka pro nové zákazníky

Od 11. 10. 2022 je pro nové zákazníky cena silové elektřiny 9,9 Kč/kWh (sazba D02d) a plynu 4,2 Kč/kWh bez DPH.

Aktuální ceny elektřiny START ŘÍJEN 2022: Distribuční území ČEZ, PRE, EGD.

Aktuální ceny plynu START ŘÍJEN 2022: GasNet, Pražská plynárenská, EGD.

Ceník vašeho produktu naleznete na straně 2. Současně vás na straně 1 a 3 informujeme, jak vaši cenu od 1. 1. 2023 ovlivní nařízením vlády stanovený cenový strop.

Zastropování cen silové elektřiny a plynu

„ČEZ mi od ledna automaticky zastropuje cenu."

Petra, Louny

Od 1. 1. 2023 budeme i novým zákazníkům automaticky účtovat zastropované ceny podle platné legislativy. Zastropování je významnou pomocí ze strany státu. Domácnosti oproti ceně bez zastropování ušetří 50 % u silové elektřiny 40 % u plynu.

Většina zákazníků je s nabídkou spokojena

„Chtěla jsem přejít k velkému dodavateli energie. Nejbližší podobně velký dodavatel teď nabízí 14,8 Kč/kWh za silovou elektřinu. ČEZ mi nabídl lepší cenu."

Lucie, Hradec Králové

Pokud máte dobrou nebo dokonce zafixovanou cenu u spolehlivého dodavatele, doporučujeme vám u něj zůstat. Registrujeme však řadu zákazníků na spotových cenách, kteří naši nabídku oceňují.

Tyto ceníky se týkají pouze nově sjednaných smluv a budeme podle nich účtovat pouze do konce roku.
Od 1. 1. 2023 pak budeme automaticky účtovat zastropované ceny.

Zákazníkům ČEZ se tímto nic nemění.

Sjednejte si smlouvu online

Prosím využijte online sjednání smlouvy. Je to snadné, stačí vám informace z vyúčtování a pár minut. Kdybyste formulář nedokončili, zavoláme vám a společně to dotáhneme.
Zákazníků na spotových cenách jsou statisíce a my potřebujeme nepřetížit kapacitu naší linky, abychom měli čas i na naše stávající zákazníky.

Přejít s elektřinou k ČEZ Přejít s plynem k ČEZ

Přejděte ke spolehlivému dodavateli!

Ceny na této stránce pro přehlednost zaokrouhlujeme na jedno desetinné místo a uvádíme je bez DPH.