Pokud jste v předpisu SIPO nenašli zálohu na elektřinu, nebo je tato záloha nižší než obvykle, je to tím, že jsme Vám do záloh zohlednili příspěvek státu na energie tzv. úsporný tarif a odpuštění poplatku za podporované zdroje energie (POZE). Více informací v textu níže

 


Pořiďte si tepelné čerpadlo od ČEZ se slevou 40 000 Kč

Připravte se včas na zákaz starých kotlů a ušetřete až 60 % výdajů za energie. S instalací do 3 měsíců a pouze 10% zálohou.

Naše nabídka tepelných čerpadel


Sleva 40 000 KčVIESSMANN VITOCAL 100-A (vzduch/voda)

 • Monoblokové řešení
 • Pro domy s tepelnou ztrátou 6 -16 kW
 • Třída energetické účinnosti A+++/A++
 • Topný faktor COP až 4,85
 • Záruka 2 roky s možností prodloužení až na 10 let
 • S ovladačem TOUCH (bez vzdálené správy)


Sleva 40 000 Kč

Doporučujeme

MITSUBISHI ZUBADAN (vzduch/voda)

 • Splitové řešení
 • Pro domy s tepelnou ztrátou 8 - 15 kW
 • Třída energetické účinnosti A+++/A++
 • Topný faktor COP až 5,0
 • Záruka 5 let
 • Vzdálená správa TENGEO


Akce panely zdarmaMITSUBISHI ZUBADAN
(s fotovoltaikou)

 • Splitové řešení
 • Pro domy s tepelnou ztrátou 6 - 15 kW
 • Třída energetické účinnosti A+++/A++
 • Topný faktor COP až 5,0
 • Záruka 5 let
 • Vzdálená správa TENGEO

Zavoláme vám a zařídíme konzultaci i návrh zdarma.

Nejvyšší čas připravit se na září 2024

S příchodem zákazu neekologických kotlů 1. a 2. emisní třídy mají domácnosti s nízkými příjmy, senioři a lidé pobírající příspěvek na bydlení, možnost získat od 1. září 2024 až 95% dotaci na výměnu starého kotle na pevná paliva. Zvolte ekologický způsob vytápění a ohřevu vody – tepelné čerpadlo, které šetří elektřinu a přináší výhody dvoutarifní sazby až na 20 hodin denně. Pomůžeme vám s dotací a zrealizujeme projekt na klíč.

Více informací

Zavoláme vám a zařídíme konzultaci i návrh zdarma.

Mohlo by vás zajímat

Ceny, které uvádíme na této stránce, jsou orientační a jedná se o časté varianty instalací u našich zákazníků. Konkrétní nabídku připravíme na míru vašemu domu, cena tak bude upřesněna v technicko-obchodní specifikaci podle vybraného řešení.

Snížená sazba DPH ve výši 12 % se uplatní v případě stavebních a montážních prací provedených na dokončených stavbách, které naplňují definici uvedenou § 48 zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, pro bydlení nebo pro sociální bydlení. Dle § 49 se snížená sazba DPH ve výši 12 % rovněž uplatní při poskytnutí stavebních a montážních prací v případě výstavby nebo dodání stavby pro sociální bydlení. V ostatních případech se uplatní základní sazba DPH ve výši 21 %.

Každá realizace je individuální, řešení na míru vašemu domu připraví obchodní zástupce po bezplatné návštěvě. Pokud použijeme jako modelový příklad rodinný dům s tepelnou ztrátou 12 kW, kdy pomocí tepelného čerpadla budeme řešit vytápění a ohřev vody, bude sestava obsahovat:

- akumulační nádobu o objemu 100 litrů,

- bojler na ohřev teplé užitkové vody o objemu 300 litrů,

- standardní napojení v kotelně místo stávajícího zdroje vytápění.

Celkové řešení bude stát 377 715 Kč, díky dotačnímu programu Nová zelená úsporám získáte při výměně zdroje s ohřevem teplé užitkové vody 100 000 Kč, tzn. po odečtení dotace bude celková cena se základní instalací zdarma 277 715 Kč.

Monoblokové řešení obsahuje pouze venkovní jednotku a set s akumulační nádrží. Mezi venkovní jednotkou tepelného čerpadla a otopnou soustavou v domácnosti je pouze topná voda, chladivo se nachází jen ve venkovní jednotce. Jeho výhodou je především snadná instalace bez nutnosti řešit chladící potrubí a bez potenciální hrozby úniku chladící kapaliny do okolí. Nevýhodou je nebezpečí zamrznutí topné vody v případě výpadku napájení elektrickým proudem (lze vyřešit napuštěním nemrznoucí kapaliny do potrubí nebo mechanickým protizámrazovým ventilem umístěným na jednotku). Venkovní jednotka musí být také instalována co nejblíže k domu.

U splitové jednotky proudí potrubím mezi vnitřní a venkovní jednotkou tepelného čerpadla chladivo. Velkou výhodou je odstranění nebezpečí zamrznutí chladiva i při výpadku napájení elektrickým proudem. Další výhodou je možnost instalace venkovní jednotky tepelného čerpadla i ve větší vzdálenosti od domu/technické místnosti, např. až 20 metrů. Nevýhodou může být nutnost práce s chladivem.

Japonský výrobce s více jak 90letou zkušeností na trhu nabízí stabilní a efektivní provoz i při extrémně nízkých teplotách (až do -28 °C). Součástí je i vzdálená správa tepelného čerpadla a sledování přes webovou aplikaci TENGEO. Tepelné čerpadlo Mitsubishi vyniká minimálními nároky na údržbu, zárukou 5 let a životností více než 15 let.

Od výrobce Viessmann si můžete pořídit balíčky nadstandardních servisních služeb. Spolu s výjimečnými službami získáte také mimořádný benefit v podobě prodloužené záruky 5 nebo 10 let. Více informací na www.viessmann.cz/cs/servis/prodlouzena-zaruka-viessmann.html


Děkujeme, že jste si během KVIFF zašli na ReakTour

Během 58. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary jsme vás vzali na nejstřeženější prostory v zemi. Více než 6 500 z vás se podívalo do běžně nepřístupných míst v Temelíně, Dukovanech a Dlouhých stráních. Jsme rádi, že se vás mnoho zúčastnilo soutěže o hodnotné ceny, a že se vám líbila fotografie z našeho AI fotokoutku, který každého proměnil do pracovníka jaderné elektrárny ve žluté kombinéze.

Pojďte si to s námi krátce připomenout.

Video z 58. KVIFF