Pokud jste v předpisu SIPO nenašli zálohu na elektřinu, nebo je tato záloha nižší než obvykle, je to tím, že jsme Vám do záloh zohlednili příspěvek státu na energie tzv. úsporný tarif a odpuštění poplatku za podporované zdroje energie (POZE). Více informací v textu níže

 


Pořiďte si tepelné čerpadlo od ČEZ se slevou 40 000 Kč

Připravte se včas na zákaz starých kotlů a ušetřete až 60 % výdajů za energie. S instalací do 3 měsíců a pouze 10% zálohou.

Naše nabídka tepelných čerpadel


Sleva 40 000 KčVIESSMANN VITOCAL 100-A (vzduch/voda)

 • Monoblokové řešení
 • Pro domy s tepelnou ztrátou 6 -16 kW
 • Třída energetické účinnosti A+++/A++
 • Topný faktor COP až 4,85
 • Záruka 2 roky s možností prodloužení až na 10 let
 • S ovladačem TOUCH (bez vzdálené správy)


Sleva 40 000 Kč

Doporučujeme

MITSUBISHI ZUBADAN (vzduch/voda)

 • Splitové řešení
 • Pro domy s tepelnou ztrátou 8 - 15 kW
 • Třída energetické účinnosti A+++/A++
 • Topný faktor COP až 5,0
 • Záruka 5 let
 • Vzdálená správa TENGEO


Akce panely zdarmaMITSUBISHI ZUBADAN
(s fotovoltaikou)

 • Splitové řešení
 • Pro domy s tepelnou ztrátou 6 - 15 kW
 • Třída energetické účinnosti A+++/A++
 • Topný faktor COP až 5,0
 • Záruka 5 let
 • Vzdálená správa TENGEO

Zavoláme vám a zařídíme konzultaci i návrh zdarma.

Nejvyšší čas připravit se na září 2024

S příchodem zákazu neekologických kotlů 1. a 2. emisní třídy mají domácnosti s nízkými příjmy, senioři a lidé pobírající příspěvek na bydlení, možnost získat od 1. září 2024 až 95% dotaci na výměnu starého kotle na pevná paliva. Zvolte ekologický způsob vytápění a ohřevu vody – tepelné čerpadlo, které šetří elektřinu a přináší výhody dvoutarifní sazby až na 20 hodin denně. Pomůžeme vám s dotací a zrealizujeme projekt na klíč.

Více informací

Mohlo by vás zajímat

Chcete vědět, jak probíhá instalace tepelného čerpadla od ČEZ? Připravili jsme pro vás detailní popis krok za krokem.

Už máte tepelné čerpadlo nainstalované a potřebujete poradit nebo vyřešit problém? Stačí přejít do Podpory.

Zavoláme vám a zařídíme konzultaci i návrh zdarma.

Mohlo by vás zajímat

Ceny, které uvádíme na této stránce, jsou orientační a jedná se o časté varianty instalací u našich zákazníků. Konkrétní nabídku připravíme na míru vašemu domu, cena tak bude upřesněna v technicko-obchodní specifikaci podle vybraného řešení.

Snížená sazba DPH ve výši 12 % se uplatní v případě stavebních a montážních prací provedených na dokončených stavbách, které naplňují definici uvedenou § 48 zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, pro bydlení nebo pro sociální bydlení. Dle § 49 se snížená sazba DPH ve výši 12 % rovněž uplatní při poskytnutí stavebních a montážních prací v případě výstavby nebo dodání stavby pro sociální bydlení. V ostatních případech se uplatní základní sazba DPH ve výši 21 %.

Každá realizace je individuální, řešení na míru vašemu domu připraví obchodní zástupce po bezplatné návštěvě. Pokud použijeme jako modelový příklad rodinný dům s tepelnou ztrátou 12 kW, kdy pomocí tepelného čerpadla budeme řešit vytápění a ohřev vody, bude sestava obsahovat:

- akumulační nádobu o objemu 100 litrů,

- bojler na ohřev teplé užitkové vody o objemu 300 litrů,

- standardní napojení v kotelně místo stávajícího zdroje vytápění.

Celkové řešení bude stát 377 715 Kč, díky dotačnímu programu Nová zelená úsporám získáte při výměně zdroje s ohřevem teplé užitkové vody 100 000 Kč, tzn. po odečtení dotace bude celková cena se základní instalací zdarma 277 715 Kč.

Monoblokové řešení obsahuje pouze venkovní jednotku a set s akumulační nádrží. Mezi venkovní jednotkou tepelného čerpadla a otopnou soustavou v domácnosti je pouze topná voda, chladivo se nachází jen ve venkovní jednotce. Jeho výhodou je především snadná instalace bez nutnosti řešit chladící potrubí a bez potenciální hrozby úniku chladící kapaliny do okolí. Nevýhodou je nebezpečí zamrznutí topné vody v případě výpadku napájení elektrickým proudem (lze vyřešit napuštěním nemrznoucí kapaliny do potrubí nebo mechanickým protizámrazovým ventilem umístěným na jednotku). Venkovní jednotka musí být také instalována co nejblíže k domu.

U splitové jednotky proudí potrubím mezi vnitřní a venkovní jednotkou tepelného čerpadla chladivo. Velkou výhodou je odstranění nebezpečí zamrznutí chladiva i při výpadku napájení elektrickým proudem. Další výhodou je možnost instalace venkovní jednotky tepelného čerpadla i ve větší vzdálenosti od domu/technické místnosti, např. až 20 metrů. Nevýhodou může být nutnost práce s chladivem.

Japonský výrobce s více jak 90letou zkušeností na trhu nabízí stabilní a efektivní provoz i při extrémně nízkých teplotách (až do -28 °C). Součástí je i vzdálená správa tepelného čerpadla a sledování přes webovou aplikaci TENGEO. Tepelné čerpadlo Mitsubishi vyniká minimálními nároky na údržbu, zárukou 5 let a životností více než 15 let.

Od výrobce Viessmann si můžete pořídit balíčky nadstandardních servisních služeb. Spolu s výjimečnými službami získáte také mimořádný benefit v podobě prodloužené záruky 5 nebo 10 let. Více informací na www.viessmann.cz/cs/servis/prodlouzena-zaruka-viessmann.html


Děkujeme, že jste si během KVIFF zašli na ReakTour

Během 58. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary jsme vás vzali na nejstřeženější prostory v zemi. Více než 6 500 z vás se podívalo do běžně nepřístupných míst v Temelíně, Dukovanech a Dlouhých stráních. Jsme rádi, že se vás mnoho zúčastnilo soutěže o hodnotné ceny, a že se vám líbila fotografie z našeho AI fotokoutku, který každého proměnil do pracovníka jaderné elektrárny ve žluté kombinéze.

Pojďte si to s námi krátce připomenout.

Video z 58. KVIFF