Aktuality

7. 1. 2020

Bateriové úložiště Tušimice (4MW/2,8 MWh)

Velkokapacitní bateriový systém je zařízení spuštěné v rámci společného výzkumného projektu BAART společností ČEZ a ČEPS. Dodavatelem díla jsou společnosti IBG Česko, systémový integrátor technologií NEC ES, a ČEZ Energetické služby.

21. 11. 2019

Ve Kdyni jsme nahradili komín

Na jaře 2018 naše společnost vyhrála VŘ na dodávky tepla pro Město Kdyně na Domažlicku v ročním objemu cca 40TJ po dobu 15let.

13. 9. 2019

Další zakázka v ON Semiconductor

Týmu ve složení obchodní zástupce ČEZ ESCO Martin Kutmon a Josef Liška, projektový manažer ČEZ Energetické služby se podařilo sjednat zakázku ve výši více než 10 milionů korun na čtvrtou etapu dodání a montáže UPS pro společnost ON Semiconductor.

31. 7. 2019

Elektrárna Dětmarovice modernizuje osvětlení

Nová svítidla, která v provozech i ve venkovním areálu Elektrárny Dětmarovice instalovali specialisté ze společnosti ČEZ Energetické služby spadající pod ČEZ ESCO, sníží uhlíkovou stopu elektrárny o 967 tun ročně.

27. 6. 2019

Postavíme velkokapacitní „baterky“ pro Tušimice

ČEZ Energetické služby, sdružené se společnostmi IBG Česko a NEC Eastern Europe, prošly náročným tendrem na stavbu 4 MW bateriového uložiště v areálu Elektrárny Tušimice a uspělo. Zakázka v celkové hodnotě necelých 60 mil. Kč má být realizována do konce tohoto roku.

2. 5. 2019

Máme ji

Tabulka, řeklo by se taková normální tabulka. Vážení spolupracovníci, není to normální tabulka! Každý, kdo kdy vyběhával stavební povolení ví, co to stojí úsilí, dohod, vyběhávání papírů, shánění těch správných podpisů a oprávněných osob, ústupků a pořád jste na hraně času, neboť zde hrozí, že jedno NE znamená celkové NE.

26. 2. 2019

ČEZ Energetické služby postavily a zprovoznily Nový zdroj chladu M1 v ON SEMICONDUCTOR

V březnu minulého roku zahájila společnost ČEZ Energetické služby realizaci další etapy s názvem „Nový zdroj chladu pro M1“ v rámci výstavby nových zdrojů chladů, a to pro investora ON SEMICONDUCTOR CZECH REPUBLIC s.r.o. v Rožnově pod Radhoštěm, který je nadnárodním výrobcem a dodavatelem polovodičů a integrovaných obvodů.

20. 12. 2018

ČEZ Energetické služby navýšily výkon kompresorové stanice v areálu firmy Kotouč Štramberk spol. s r.o.

Během podzimu loňského roku ČEZ Energetické služby zprovoznily nový zdroj stlačeného vzduchu, kompresor GA 160+ FF firmy Atlas Copco.

30. 11. 2018

ČEZ ESCO staví Komerční bance zázemí pro elektromobilitu

Dodali a instalovali jsme do poboček banky osmičku dobíjecích wallboxů.

5. 10. 2018

Náš elektromobil propagoval elektromobilitu ČEZ ESCO ve Vsetíně

Naše společnost před nedávnem zapůjčila náš elektromobil Hyundai Ioniq k propagaci elektromobility na akci zaštitovanou Zlínským krajem k příležitosti dne elektromobility a dnů města Vsetín. Kromě našeho elektromobilu a našich produktů byly na akci propagovány také elektrokola a koloběžky od různých poskytovatelů.

Vytisknout Nahoru

Skupina ČEZ | Informace o webu | Nastavení cookies | Informace o zpracování osobních údajů

Copyright 2020 ČEZ Energetickéslužby, s.r.o.| Všechna práva vyhrazena